banderola1
banderola2
banderolë3

produkt

Kompania jonë mund të zhvillojë 80-100 lloje të përbërjeve monomere të mjekësisë tradicionale kineze çdo vit.

Shiko më shumë

rreth nesh

Për të kontribuar në zhvillimin e mjekësisë tradicionale kineze në Kinë!

rreth-img

çfarë bëjmë ne

Jiangsu Yongjian Pharmaceutical Technology Co., Ltd., me një kapital të regjistruar prej 10 milionë juanë, është themeluar në vitin 2012. Ndodhet në qytetin mjekësor Taizhou, Provinca Jiangsu (“China Medical City”, nivel kombëtar), me një sipërfaqe prej 2000 metra katrorë.Ne jemi të angazhuar kryesisht në kërkimin mbi bazën materiale të mjekësisë tradicionale kineze, standardin e cilësisë së mjekësisë tradicionale kineze, kërkimin dhe zhvillimin e mjekësisë së re tradicionale kineze, etj.

Shiko më shumë
Hetim

Për pyetje në lidhje me produktet tona ose listën e çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.

Hetim Tani
 • Kush Jemi Ne

  Kush Jemi Ne

  Jiangsu Yongjian Pharmaceutical Technology Co., Ltd., me një kapital të regjistruar prej 10 milionë juanë...

 • Çfarë bëjmë ne

  Çfarë bëjmë ne

  Ne jemi të angazhuar kryesisht në kërkimin mbi bazën materiale të mjekësisë tradicionale kineze...

 • pse na zgjodhet ne

  pse na zgjodhet ne

  Kompania jonë ka një gamë të plotë të kapaciteteve prodhuese të mjekësisë tradicionale kineze...

Biznesi

Kompania jonë ka mbajtur marrëdhënie të ngushta bashkëpunimi me shumë institute kërkimore shkencore...

 • 2012 2012

  themeluar në

 • 11+ 11+

  përvojë (vjet)

 • 10 10

  kapitali i regjistruar (milion juanë)

 • 2000 2000

  mbulojnë një sipërfaqe prej (m2)

 • 1000+ 1000+

  prodhojnë në mënyrë të pavarur (Produkte)

Lajme

Kuptoni çështjet aktuale të kompanisë dhe fokusohuni në tendencat e industrisë

Përparësitë dhe karakteristikat e mjekësisë kineze

Përparësitë dhe karakteristikat e mjekësisë kineze

Mjekësia tradicionale kineze është një karakteristikë e shkencës mjekësore të vendit tim dhe një pjesë e rëndësishme e kulturës së shquar të kombit kinez.

Certifikimi CNAS

Akreditimi CNAS është shkurtesa e Shërbimit Kombëtar të Akreditimit të Kinës për vlerësimin e konformitetit (CNAS).Është bashkë...
Shiko më shumë

Përparësitë dhe karakteristikat e mjekësisë kineze

Mjekësia tradicionale kineze është një karakteristikë e shkencës mjekësore të vendit tim dhe një pjesë e rëndësishme e...
Shiko më shumë